Strona główna   Unijne Dwa Kółka 2010   Idea   Konkursy   Szlaki Rowerowe   Kontakt   Archiwum  
Informacja
 

 

Szanowny Internauto,

Przyłączając się do akcji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Dnia bez Samochodu postanowiliśmy rozszerzyć czas jej trwania na cały rok – promować transport zrównoważony oraz rower jako alternatywę dla samochodu, ale i doskonałą formę turystyki. Pragniemy skupić się na działaniach poprawiających sytuację rowerzystów, dbając o praktyczny wymiar podejmowanych przedsięwzięć, wspierając inicjatywy i wychodząc z własnymi pomysłami.
 

 

 

Autorem zdjęć użytych we flash'u jest Andrzej Goiński

Aktualności

Rowerowe Święto Cykliczne

12 czerwca 2011 roku w największych miastach Polski odbędzie się Święto Cykliczne – jedyna w swoim rodzaju impreza rowerowa łącząca wszystko, co z rowerami związane - w jednym miejscu i czasie.

Z przyjemnością informujemy, że Bydgoska Masa Krytyczna została koordynatorem tej imprezy w Bydgoszczy. Koordynatorzy zapewniają, że wszyscy będziemy mieli okazję spotkać się na masowym przejeździe przez miasto, zawodach, konkursach i wielu innych przedsięwzięciach i że wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie doskonale spędzą ten wyjątkowy dzień, którego sami nie mogą się już doczekać. Gwarancją sukcesu będzie pomoc wszystkich rowerowych zapaleńców, dlatego zainteresowani współpracą przy organizacji imprez, sponsoringiem lub reklamą święta proszeni są o kontakt e-mailowy na adres mikolaj.buzala@gmail.com

Zrealizowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
 
Strony Internetowe Toruń