Strona główna   Unijne Dwa Kółka 2010   Idea   Konkursy   Szlaki Rowerowe   Kontakt   Archiwum  
Informacja
 

 

Szanowny Internauto,

Przyłączając się do akcji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Dnia bez Samochodu postanowiliśmy rozszerzyć czas jej trwania na cały rok – promować transport zrównoważony oraz rower jako alternatywę dla samochodu, ale i doskonałą formę turystyki. Pragniemy skupić się na działaniach poprawiających sytuację rowerzystów, dbając o praktyczny wymiar podejmowanych przedsięwzięć, wspierając inicjatywy i wychodząc z własnymi pomysłami.
 

 

 

Autorem zdjęć użytych we flash'u jest Andrzej Goiński

Aktualności

Bydgoska Masa Krytyczna juz w piątek 29 października

Rowerowa Bydgoska Masa Krytyczna zapraszama na ostatni w tym roku zabezpieczony przejazd rowerowy - ruszamy ze Starego Rynku, 29 października o godzinie 18:00.

Organizatorzy proszą o zaoparzenie się w gwizdki, trąbki i oświetlenie, by wszystkich uczestników było dobrze i słychać, i widać.

Na zakończenie przejazdu odbędzie się konkurs na najciekawsze przebranie halloweenowe z nagrodami. Zostaną także oficjalnie wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu na plakat 81. Bydgoskiej Masy Krytycznej.

Przejazd rozpocznie się i zakończy na Starym Rynku, czas przejazdu wyniesie około jednej godziny. W zabezpieczeniu przejazdu będzie uczestniczyć Policja, Straż Miejska oraz Grupa Ratownicza "Wstań". 

Zrealizowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
 
Strony Internetowe Toruń